Цей ресурс допоможе вам:

 • Допомога в перенесенні (перепрофілюванні та редагуванні) існуючого вмісту як ресурсів з відкритим кодом
 • Поступово розробляйте та розширюйте додатковий вміст, такий як зображення, відео або інструкції зі створення симулятора
 • Співпрацюйте з новими партнерами над покращенням існуючих модулів

Про модулі

Виклик має на меті створити зміну парадигми в тому, як проводиться хірургічна підготовка, надаючи лікарям-хірургам доступ до вільнодоступних навчальних модулів, які дозволять їм оцінити власні навички. Сучасна парадигма передбачає, що навчання на основі моделювання відбувається в класі. Ми хочемо перенести фокус на самооцінку; дозволяючи лікарям-хірургам самостійно вивчати нові навички та перевіряти власні навички. Таким чином, разом із розробкою нових моделей навчання, модулі потребують системи самооцінки, які дозволять хірургам-хірургам перевірити набуті власні навички поза аудиторією.

Зрештою, ми прагнемо наповнити платформу онлайн-спільноти модулями хірургічного навчання. Ці модулі міститимуть усі ноу-хау, необхідні для створення та побудови хірургічної навчальної моделі, проведення навчання та оцінки набуття навичок. Ці модулі з відкритим вихідним кодом будуть перевірені як конкуруючою командою, так і за допомогою зовнішнього процесу перевірки, щоб переконатися, що модулі ефективно навчають окресленим навичкам.

 • Самооцінка: кожна хірургічна імітаційна модель супроводжуватиметься системою самооцінки, що дозволить лікарям-хірургам перевірити свої нещодавно набуті навички.
 • Відкритий вихідний код: усі модулі (модель, ноу-хау для збірки та навчальні матеріали) можна безкоштовно завантажити онлайн із платформи Global Surgical Training Community.
 • Низька вартість: в умовах обмежених ресурсів у всьому світі багато практикуючих хірургів не можуть отримати доступ до недорогого навчання на основі моделювання. Через відсутність доступу до трупів, моделей тварин або навчання на основі моделювання багато хірургів вперше проводять процедури на пацієнтах.

Чому з відкритим кодом?

Відкритий код визначається як посилання на те, що люди можуть змінювати та ділитися, оскільки його дизайн є загальнодоступним.

Мета моделювання недорогих модулів з відкритим вихідним кодом за допомогою цієї платформи полягає в тому, щоб допомогти лікарям-хірургам навчитися та оцінити нові навички для покращення здоров’я своїх спільнот, використовуючи змодельоване середовище. Виклик має на меті створити зміну парадигми в тому, як практикуючі хірургі вивчають і оцінюють хірургічні методи, особливо в регіонах з обмеженими ресурсами.

Що більший вплив?

Найповніші програми хірургічної підготовки покладаються на доступ до трупів, живих моделей дресирування тварин і дороге навчання на основі моделювання. Без доступу до такого навчання практикуючі хірурги в умовах обмежених ресурсів часто мають менше практичного досвіду, перш ніж вони будуть оперувати пацієнтів. За допомогою цієї платформи ми хочемо перевести навчання на симуляційне навчання. Ми хочемо зосередитися на самооцінці; дозволяючи лікарям-хірургам самостійно вивчати нові навички та перевіряти власні навички. Тож разом із розробкою нових моделей навчання учасникам Challenge буде запропоновано створити системи самооцінки, які дозволять хірургам-хірургам перевірити власні навички поза аудиторією.

Початок роботи зі створенням вмісту

Вивчення нової платформи та створення контенту для учнів на ній може бути надзвичайно складним завданням. Не переживай! Ми вас здобули. У цьому посібнику зосереджено увагу на тому, щоб перевірити вимоги та зібрати всю доступну необхідну документацію, щоб ви могли безперешкодно створювати свої хірургічні навчальні модулі.

Перш ніж заглибитися в контрольний список, ми хочемо обговорити деякі терміни, які ми будемо постійно використовувати в наших посібниках. Вони такі:

Хто має доступ до цих модулів?

Знання того, хто матиме доступ до цих модулів, дозволяє нам сформувати це так, щоб вони зрозуміли. Є два типи користувачів - творці контенту та ті, хто навчається. Творці вмісту – це такі ж хірургічні організації, як ви, а учні – це група людей, для яких ви розробляєте вміст.

Творці контенту / модулів

Творці вмісту/модуля – це групи, організації або хірурги, які створюють ці навчальні модулі. Вони є кваліфікованими професіоналами, які нададуть інформацію, інструменти моделювання та інструменти оцінювання, щоб учні могли набути цих навичок за допомогою апропедії.

учні

Учні (або навчальна група) є користувачами цих навчальних модулів. Це люди, які використовують ці тренінги, щоб набути навичок дистанційно та використовувати їх на пацієнтах. Є два типи учнів, на яких будуть зосереджені модулі залежно від навчальних модулів і набору навичок учня, це:

  • Навчання хірургії - якщо модулі, які ви створюєте, зосереджені на навчанні хірургії, тоді учні будуть учнями хірургії.
  • Учні з догоспітальної травми - Учні з догоспітальної травми будуть учнями, які навчаються догоспітальному лікуванню кровотеч за допомогою даних модулів.

Деякими прикладами таких груп учнів можуть бути медичні працівники, волонтери на місці в медичних таборах, персонал швидкої допомоги, медсестринський персонал тощо.

 • Приклад специфікації Surgical Learner: слухачами можуть бути місцеві хірурги або хірургічні резиденти зі спеціальності, яка не включає цільову хірургічну процедуру в традиційну підготовку, наприклад ортопедія, загальна хірургія або гінекологія/громадські хірурги, які вивчають пластичну процедуру або резиденти з пластичної чи загальної хірургії /громадські хірурги вивчають ортопедичну процедуру.
 • Приклад специфікації догоспітальної травми для учня: учні можуть бути членами громади або особами, які першими реагують, без попереднього навчання чи польового досвіду боротьби з кровотечею.

Ось інструкція, як скласти опис учня.

Панель інструментів

Ця частина посібника є дуже важливою, оскільки вона зосереджується на тому, як редагувати, організовувати та створювати вміст для симуляцій, що максимізує навчання та вплив вашої роботи

Обрамлення та створення модулів

Ця частина посібника зосереджена на тому, як створювати хірургічні навчальні модулі за допомогою попередньо визначених шаблонів і як редагувати вміст у appropedia.

Використання шаблонів

Попередньо завантажені сторінки – це автоматизовані шаблони, які ми створили, щоб ви не запускали сторінку з нуля.

Кожна попередньо завантажена сторінка містить основні елементи, необхідні для належного документування та обміну знаннями з певної категорії. Щоб використовувати ці попередньо завантажені сторінки:

 1. Введіть назву сторінки у відповідне текстове поле. Будьте якомога конкретнішими та перевірте правильність написання.
 2. Натисніть кнопку Створити та дочекайтеся завантаження сторінки. З’явиться нова попередньо завантажена сторінка.
 3. Відредагуйте всю метаінформацію, що міститься в полях даних. Це рамки блакитного кольору праворуч від кожної сторінки, які допомагають упорядковувати сторінки в джерела знань, які можна індексувати, із багатьма цікавими функціями, такими як покращення видимості.
 4. Визначте категорію, до якої буде належати ваша сторінка. Усі сторінки потрібно впорядкувати за відповідними категоріями, тому переконайтеся, що після першого збереження перевірте правильну категорію внизу кожної сторінки.

Усе, що вам потрібно після цих кроків, це змінити вміст відповідно до теми, яку ви створюєте. Ви також можете додати будь-які інші елементи, які хочете. Завжди пам’ятайте про збереження свого прогресу!

Ви можете переглянути це відео про те, як створити навчальний модуль за допомогою цих шаблонів.

mqdefault.jpgYouTube_icon.svg
Створіть навчальний модуль за допомогою шаблонів

Дізнайтеся, як створити навчальний модуль (або сторінку курсу) в Appropedia за допомогою шаблону вище.

Мова: англійська (EN)

Редагування вмісту

Усі ресурси поділено на сім категорій, кожна з яких присвячена корисному інструменту для змагань. Кожна категорія містить перелік пов’язаних тем. Коли ви натискаєте на тему, з’являється список посилань.

Використання Appropedia: навчальні посібники та рекомендації щодо використання Appropedia, створення вмісту та завантаження ресурсів.

Дизайн і написання: стильові рекомендації для написання пропозицій і впровадження дизайнерського мислення у ваші проекти.

Аудіовізуальний: навчальні посібники та пропозиції, якщо вам потрібно зробити фотографії, створити відео чи записати аудіо для ваших проектів.

Цифрове та фізичне проектування: інструменти та інструкції, якщо вам потрібно реалізувати 3D-моделювання та цифрову реальність у своїх проектах.

Робота та співпраця в Інтернеті: інструменти та найкращі практики для онлайн-командної роботи, наставництва та співпраці.

Освіта: рекомендації та статті щодо створення ефективних освітніх текстів, оцінювання та ресурсів.

Дані та цифрові дані: інструменти та найкращі практики, якщо вам потрібно застосувати науку про дані та штучний інтелект у своїх проектах.

Це список внутрішніх і зовнішніх ресурсів для Global Surgical Training Challenge.

Чи потрібно мені оволодіти всіма категоріями для конкурсу? Ні. Це список інструментів, рекомендацій і посібників, якими ви можете скористатися під час участі в конкурсі. Ця панель інструментів позбавляє вас необхідності шукати цю інформацію самостійно та забезпечує легкий доступ, коли вона вам потрібна.

ЦЕ НЕ ПРОГРАМА, ЯКУ ПОТРІБНО ВИВЧИТИ НАПАМ'ЯТЬ. Використовуйте цю сторінку так, як ви користуєтеся набором інструментів у реальному житті: беріть те, що вам потрібно, відточуйте свої навички та не бійтеся пробувати нове.

Пошук ресурсів

Створення навчального контенту з хірургії

Імпорт наявного вмісту в Appropedia

Якщо ви є партнером і хочете працювати з нами, пов’язавши свої тренінги з нашою глобальною хірургічною спільнотою. Ми можемо допомогти вам перенести вміст із ваших сторінок на Appropedia. Ось кілька способів, як це можна зробити:

Імпорт сторінок з іншої сторінки Wiki

Імпорт вмісту з веб-сайту

Поетапний підхід до створення контенту

Створюючи вміст модуля, потрібно врахувати деякі вказівки, зокрема не перевантажувати користувача надто великим вмістом і організувати модуль таким чином, щоб по ньому можна було легко переміщатися. Випробуваний і перевірений спосіб зробити це – підхід до змісту на основі етапів. Типові етапи, на яких можна організувати навчальний план, можуть бути такими:

 • Фаза 1 - Огляд знань Охоплює прискорений курс з тем і концепцій, необхідних для моделювання хірургічного середовища
 • Фаза 2 – Створення моделювання. Процес копіювання середовища моделювання за допомогою відео, навчальних посібників і детальних інструкцій
 • Етап 3 – відпрацювання навичок Після того, як учень пройшов симуляцію, він повинен навчитися відпрацьовувати хірургічні навички, які він би виконував у реальному світі.
 • Фаза 4 – Самооцінка Перш ніж фактично застосовувати ці навички на людях, ми хочемо дозволити учню набути впевненості у своєму навчанні, надавши йому деякі інструменти самооцінки.

Деякі з наших команд GSTC, які змогли передати знання за допомогою цього підходу:

Фіксація перелому великогомілкової кістки

Z-пластика

ASAP Силабус

Самооцінка

У наведеному вище розділі ми говорили про самооцінку як етап навчання під час створення змісту для хірургічної підготовки. Давайте обговоримо це трохи докладніше на прикладах деяких модулів самооцінки, доступних на Global Surgical Training Challenge Modules.

Самооцінка є важливою частиною хірургічної підготовки з відкритим вихідним кодом, оскільки вона дозволяє учню оцінити свій статус і отримати впевненість у навичках, які він навчився.

Це може бути у формі серії запитань з кількома варіантами відповіді або оцінювання на основі конкретних випадків, що дає їм кілька сценаріїв для відпрацювання цих навичок.

Деякі приклади навчальних модулів самооцінки:

Фіксація перелому великогомілкової кістки

Захист від збоїв

Технології для створення симуляцій для хірургічних тренінгів у країнах із середнім рівнем доходу

Щоб зрозуміти, як створювати моделювання, нам потрібно спочатку зрозуміти, що таке моделювання?

Симуляція — це імітація роботи реального процесу чи системи з часом. У навчальних середовищах хірургії ми використовуємо моделювання з відкритим вихідним кодом для створення апаратних і програмних моделей систем людського організму, щоб учні відпрацьовували хірургічні навички перед виконанням їх у реальному житті. Це дозволяє користувачам створювати недорогі навчальні середовища, особливо в умовах низького доходу та обмежених ресурсів. Симуляції можуть бути як апаратними, так і програмними, доступними через Інтернет.

Апаратне моделювання

Що стосується моделювання апаратного забезпечення, деякі технології, які можна використовувати, це 3D-принтери, манекени, моделі AED тощо. Ці технології допомагають моделювати реальні моделі людського тіла для відпрацювання хірургічних навичок.

Програмне моделювання

Оскільки світ розвивається, віртуальне моделювання хірургічного навчання стало дуже поширеним за допомогою віртуальної реальності, доповненої реальності або програм для мобільних телефонів. Якщо у вас є симуляції програмного забезпечення, до яких ви хочете отримати доступ користувачам, переконайтеся, що вони доступні для користувачів на всіх платформах.

Якщо це веб-програма, переконайтеся, що вона розміщена в Інтернеті, щоб будь-хто мав віддалений доступ. Щоб розмістити веб-симулятори, вам знадобиться веб-сайт, домен і послуга хостингу. Переконайтеся, що ви не надаєте посилання на локальний комп’ютер для веб-симуляції. Ви можете дізнатися більше про те, як зробити веб-сайти загальнодоступними тут.

Якщо ви створюєте програми, переконайтеся, що вони доступні в Google Playstore і App Store для користувачів Android і Apple відповідно. Ми знаємо, що завантажити програму в App Store складніше, ніж у Google Playstore, тому ми також рекомендуємо розглянути альтернативу, згадану нижче. Зауважте, що функціональність альтернативної програми буде не такою хорошою, як справжня програма, але вона буде закрита, оскільки ми тестуємо її на симульованій платформі.

Виконайте кроки , щоб опублікувати програму в Google Playstore

Виконайте ці дії, щоб опублікувати програму в App Store

Виконайте ці кроки, щоб завантажити програму на веб-емулятор Android (для користувачів Apple, якщо ви не можете опублікувати програму в App Store)

Ви також можете отримати сертифікацію свого вмісту з відкритим кодом. Ось приклад платформи, яка допоможе вам це зробити

Хороші практики

Створюючи контент, ми знаємо, що творче та нестандартне мислення допомагає. Деякі хороші практики, які ми виділили, щоб зробити більш структурованим і легким для вивчення:

Розширені теми

Після того, як ви створили вміст і навчилися використовувати платформу Appropedia для публікації своїх модулів, вам потрібно також ознайомитися з його частиною доступності. Деякі з розширених тем у нашому посібнику допоможуть вам досягти цієї мети.

Оптимізація ключових слів і пошукових систем

Є певні вказівки, які ми повинні враховувати з точки зору організації вмісту та публікації, які допомагають людям ефективніше знаходити модулі як на Appropedia, так і в інших пошукових системах. Ця техніка називається пошуковою оптимізацією (SEO).

Наш посібник зосереджений на наступних дуже важливих і ефективних методах SEO:

Підтримка

Якщо у вас виникнуть запитання або виникнуть технічні труднощі під час навігації Appropedia, не соромтеся обговорити це на сторінці обговорення GSTC . Ви також можете зв’язатися з нами безпосередньо за адресою support@appropedia.org . Ми завжди раді почути від вас і відповімо якомога швидше.

FA info icon.svgКут вниз icon.svgДані сторінки
АвториДжая Раджвані , Ед Йе , Андреа Майда , Кассіді
ЛіцензіяCC-BY-SA-4.0
Моваанглійська (en)
Перекладикитайська , китайська , тайська , індонезійська , в'єтнамська , сингальська , арабська , турецька
Пов'язані16 підсторінок , 32 сторінки посилання тут
ПсевдонімиGSC Toolbox , Gstc toolbox
Вплив26 455 переглядів сторінок
Створено9 листопада 2020 р. Еміліо Веліс
Змінено28 листопада 2022 р. Еміліо Веліс
Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.