Генератор WaterPod Tour de Volts з педальним приводом

Генератор із педальним приводом — це генератор енергії, що працює від людини (HPEG), який забезпечує спосіб генерування електроенергії за допомогою модифікованого велотренажера для використання в накопичувачах енергії та роботі побутових приладів. Людська/механічна енергія перетворюється на електричний струм за допомогою генератора постійного струму (DC), який з’єднаний ременем вентилятора з маховиком велотренажера.

Енергія, створена генератором постійного струму, може зберігатися в різних типах свинцево-кислотних акумуляторів. Енергія, що зберігається в батареях, може служити додатковим джерелом енергії для батарейних батарей, які вже можуть використовуватися для вітрових, гідро- та фотоелектричних систем. Крім того, енергія, яка зберігається в свинцево-кислотній батареї, може використовуватися як постійний струм для використання в приладах постійного струму, таких як ті, що знаходяться в автомобільних мобільних будинках. Якщо встановлено прилади змінного струму (AC), необхідно використовувати інвертор для перетворення 12 вольт постійного струму на стандартні 110 вольт змінного струму для використання цими пристроями.

Щоб отримати повний посібник зі створення генератора з педальним приводом, відвідайте Bicycle generator: the ultimate how to guide (With examples!)

вступ

Як обговорювалося у книзі «Потужність педалей: у роботі, відпочинку та транспортуванні» Джеймса МакКаллага (1977), випробування Стюарта Вілсона в Оксфорді на велосипеді показали, що середній водій на швидкості дороги може виробити 75 Вт енергії за один годинний часовий проміжок. Вілсон також виявив, що при швидкості 18 миль/год можна досягти 200 Вт протягом короткого проміжку часу, тоді як 750 Вт можливо лише протягом секунди або близько того, при надзвичайному навантаженні. Ці розрахунки показують, що людська/механічна енергія, якщо її використовувати, може збільшити наявні акумуляторні батареї або може бути налаштована окремо для роботи приладів. Прилади, які можна живити, включають радіоприймачі, телевізори, освітлювальні прилади, електроінструменти та інші прилади, які споживають відносно невелику кількість енергії для свого використання.

Тепер, коли визначено потенційну вихідну потужність для середнього велосипедиста, можна розробити генератор енергії, що живиться людиною. Інформація, яка міститься на цій веб-сторінці, призначена для того, щоб дозволити читачеві вивчити потенційні можливості використання цього дизайну. Цей приклад базується на моїх розрахунках і може бути використаний як шаблон для розробки різних систем споживання енергії. Ця система буде найбільш прийнятною для домогосподарства з більш ніж чотирма особами, які не мають високих енергетичних потреб і знаходяться в середньому фізичному стані.

Автор: Бен Еріксон

Пов'язані проекти

Дивись також

FA info icon.svgAngle down icon.svgДані сторінки
ЧастинаІнновації CCAT з приводом педалей
Ключові словасила людини , сила педалей , виробництво електроенергії
SDGSDG03 Міцне здоров'я та благополуччя , SDG07 Доступна та чиста енергія
АвториДевід Лопес мл. , Бен Еріксон , Барт Орландо
ЛіцензіяCC-BY-SA-3.0
ПриналежностіКампус Центр відповідних технологій (CCAT) , Каліфорнія Полі Гумбольдт
Моваанглійська (en)
Перекладиголландська , корейська , китайська , португальська
Підсторінки0 підсторінок
Які тут посилання14 сторінок
ПсевдонімиГенератор енергії CCAT, що працює від педалей , генератор, що працює від велосипеда
Вплив4023 перегляди сторінок
Створено3 липня 2008 р. Девід Лопес мл.
Змінено23 жовтня 2023 року за сценарієм обслуговування
Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.