Sürdürülebilirlik wiki'si Appropedia'ya hoş geldiniz !
Bilgiyi, deneyimleri, fikirleri ve daha fazlasını paylaşarak zengin ve sürdürülebilir yaşamlar kurmamıza yardımcı olun. Devamını oku "
Vurgulanan girişim

Tolocar banner.png

Uygulamalı yardım yoluyla dayanışmayı simgeleyen Ukrayna'nın Toloka geleneğinden ilham alan Alman ve Ukraynalı ekipler, GIZ'in desteğiyle, Rus işgalinin ortasında Tolocar projesini başlattı. Bu girişim, acil yardıma yardımcı olmayı ve Ukrayna'nın sosyo-ekonomik canlanması için katılımcı bir inovasyon ekosistemini geliştirmeyi amaçlıyor.

Servisimiz

Kuruluşların sürdürülebilirlik, yoksulluğun azaltılması ve uygun teknolojiler hakkında kaliteli belgeler üretmesine ve kullanıma sunmasına yardımcı oluyoruz.

Bize Ulaşın!

Peki neden Appropedia?

  • Vizyon odaklı — Herkesin zengin ve sürdürülebilir bir hayat yaşayabileceği bir dünya hayal edin. Bu, organizasyonunuz veya girişiminizle örtüşüyor mu? Eğer öyleyse, size yardımcı olmayı çok isteriz!
  • Ücretsiz ve açık — Appropedia'ya erişim ücretsizdir ve her zaman açık lisanslarla olacaktır. Özel desteğe ilişkin fiyatlandırma için bizimle iletişime geçin!
  • Gelişmiş araçlar — 17 yılı aşkın süredir kuruluşların projelerini belgelemelerine yardımcı oluyoruz. Bu süreçte güçlü ancak kullanımı basit dokümantasyon araçları ve standartları geliştirdik.
  • Çevrimdışı erişim ve erişilebilirlik — Appropedia'daki içeriği herkesin kullanımına sunmaya çalışıyoruz. Appropedia'ya Kiwix aracılığıyla çevrimdışı olarak erişilebilir , ayrıca düz baskılar ve kitaplar da erişilebilir, görme engelli (veya meşgul) kişiler için kolayca yüksek sesle okunabilir, birçok dile çevrilebilir, API'ler aracılığıyla erişilebilir ve daha fazlası!
  • Ek yük yok — Geliştiriciler, etki alanları, barındırma, kurulum, yapılandırma veya bakım konusunda endişelenmenize gerek kalmadan belgelemeye hemen başlayın.
  • Uzun vadeli kullanılabilirlik — İçeriği çevrimiçi tutmak çoğu kişinin düşündüğünden çok daha zordur. Çeşitli araştırmalara göre çoğu bağlantı yalnızca iki veya üç yıl sonra kopuyor. Appropedia sadece sürdürülebilirlik ile ilgili içeriklere ev sahipliği yapmakla kalmıyor, kendisi de sürdürülebilir olmaya kararlı! 17 yıldır çevrimiçiyiz ve saymaya devam ediyoruz!
  • Güçlü SEO — İçeriğinizin kısa sürede arama sonuçlarının en üstüne çıkmasını görmek için uzun yıllardır çevrimiçi olmamızdan ve yüzbinlerce geri bağlantımızdan yararlanın.
  • Topluluk desteği — Yalnız değilsin! İstediğiniz zaman mesaj bırakın , size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız!
  • Çıkış düğmesi — İçeriğinizi başka bir yere bırakmak veya kopyalamak isterseniz bunu yapmanız için araçlar sağlıyoruz.
FA bilgi simgesi.svgAşağı açı simgesi.svgSayfa verileri
YazarlarChris Watkins , Curt Beckmann , Lonny Grafman , iocj , Roger , RichardF , Grawp
LisansCC-BY-SA-3.0
TürevlerBenvenuto , Bienvenue , Karibu , Willkommen
Dilİngilizce (tr)
ÇevirilerÇince , Japonca , Portekizce , Lehçe , İspanyolca , Endonezce
İlgili9 alt sayfa , 61 sayfa buraya bağlantı
Takma adlarAna Sayfa , Sürdürülebilirlik Wiki , Appropedia:Bienvenido , For , Espanol , Apropedia , İspanyolca ana sayfa , $1 , Appropedia:Hoş Geldiniz , Ana Sayfa , Hoş Geldiniz , Bienvenido a Appropedia , Ana sayfa , Ana sayfa
Darbe3.115.558 sayfa görüntüleme
Oluşturuldu5 Nisan 2006 Anonim1 tarafından
Değiştirilmiş12 Şubat 2024 , StandardWikitext botu tarafından


Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.