Witamy w Appropedii , wiki poświęconej zrównoważonemu rozwojowi!
Pomóż nam budować bogate i zrównoważone życie, dzieląc się wiedzą, doświadczeniami, pomysłami i nie tylko. Czytaj więcej "
Wyróżniona inicjatywa

Tolocar banner.png

Zainspirowane ukraińską tradycją Toloki, która symbolizuje solidarność poprzez praktyczną pomoc, zespoły niemieckie i ukraińskie, przy wsparciu GIZ, uruchomiły projekt Tolocar podczas rosyjskiej inwazji. Inicjatywa ta ma na celu pomoc w sytuacjach nadzwyczajnych i wspieranie ekosystemu innowacji partycypacyjnych na rzecz odrodzenia społeczno-gospodarczego Ukrainy.

Nasze usługi

Pomagamy organizacjom w tworzeniu i udostępnianiu wysokiej jakości dokumentacji dotyczącej zrównoważonego rozwoju, ograniczania ubóstwa i odpowiednich technologii.

Skontaktuj się z nami!

Ale dlaczego Appropedia?

  • Oparta na wizji — wyobraź sobie świat, w którym każdy może prowadzić bogate i zrównoważone życie. Czy ma to odzwierciedlenie w Twojej organizacji lub inicjatywie? Jeśli tak, chętnie Ci pomożemy!
  • Bezpłatna i otwarta — Appropedia jest i zawsze będzie dostępna bezpłatnie i na otwartych licencjach. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać cenę dotyczącą niestandardowego wsparcia!
  • Zaawansowane narzędzia — od ponad 17 lat pomagamy organizacjom dokumentować projekty. W tym procesie opracowaliśmy potężne, ale proste w użyciu narzędzia i standardy dotyczące dokumentacji.
  • Dostęp i dostępność offline — staramy się, aby zawartość Appropedii była dostępna dla każdego. Dostęp do Appropedii można uzyskać offline za pośrednictwem Kiwix , a także zwykłych druków i książek, można ją łatwo czytać na głos osobom niedowidzącym (lub zapracowanym), można ją przetłumaczyć na wiele języków, uzyskać dostęp za pośrednictwem interfejsów API i wiele więcej!
  • Żadnych kosztów ogólnych — rozpocznij dokumentowanie od razu, nie martwiąc się o programistów, domeny, hosting, instalację, konfigurację ani konserwację.
  • Dostępność długoterminowa — utrzymanie treści w Internecie jest znacznie trudniejsze, niż większość zdaje sobie sprawę. Według różnych badań większość linków psuje się już po dwóch, trzech latach. Appropedia nie tylko udostępnia treści dotyczące zrównoważonego rozwoju, ale sama jest zdeterminowana, aby być zrównoważonym! Jesteśmy online od 17 lat i to wciąż rośnie!
  • Silne SEO — skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w Internecie i setek tysięcy linków zwrotnych, aby Twoje treści w mgnieniu oka znalazły się na szczycie wyników wyszukiwania.
  • Wsparcie społeczności — nie jesteś sam! Zostaw wiadomość w dowolnym momencie , a my dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc!
  • Przycisk Wyjdź — jeśli kiedykolwiek zechcesz opuścić lub skopiować zawartość w inne miejsce, zapewniamy narzędzia, które to umożliwiają.
Ikona informacji o FA.svgKąt w dół icon.svgDane strony
AutorskiChris Watkins , Curt Beckmann , Lonny Grafman , iocj , Roger , RichardF , Grawp
LicencjaCC-BY-SA-3.0
PochodneBenvenuto , Bienvenue , Karibu , Willkommen
Językangielski (en)
Tłumaczeniachiński , hiszpański
Powiązany5 podstron , 57 stron łączy tutaj
SkrótyStrona główna , Wiki o zrównoważonym rozwoju , Appropedia:Bienvenido , For , Espanol , Apropedia , Hiszpańska strona główna , $1 , Appropedia:Witamy , Główna , Witamy , Bienvenido a Appropedia , Strona główna , Strona główna
Uderzenie3 115 558 odsłon strony
Utworzony5 kwietnia 2006 przez Anonymous1
Zmodyfikowany12 lutego 2024 r. , bot StandardWikitext


Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.