فناوری فتوولتائیک خورشیدی یکی از سریع‌ترین صنایع در حال رشد را نشان می‌دهد و جنبش سخت‌افزار منبع باز (به ویژه چاپگرهای سه بعدی RepRap ) در حال انفجار است. از آنجایی که آزمایشگاه فناوری پایدار مناسب رایگان ( FAST ) در لبه برش دو زمینه محبوب قرار دارد - ورود به گروه بسیار رقابتی است. ما به معنای واقعی کلمه در هفته ده ها برنامه ایمیل دریافت می کنیم. گفتنی است، ما همیشه به دنبال دانشجویان ممتاز با انگیزه بالا هستیم که علایق تحقیقاتی ما را به اشتراک بگذارند. دانشجویان فارغ التحصیل رقابتی باید در نمرات و نمرات آزمون در 10 درصد برتر باشند (نمرات صدک 90 GRE بالای 162 برای شفاهی، 164 برای کمی و 5 یا بالاتر در نوشتارهای تحلیلی است. برای دانشجویان بین المللی - نمرات تافل > 100، نمرات آیلتس. > 7.5). متقاضیان ایده‌آل دارای سابقه و نمونه کارها هستند که قبلاً در حوزه‌های تحقیقاتی ما یا حوزه‌های مرتبط نزدیک ایجاد شده‌اند. دانشجویان مقطع کارشناسی باید جزو 10 درصد نمرات برتر باشند و عموماً دارای میانگین A باشند.

کانادا مقصد شماره 1 استعدادهای جهانی است ، دانشگاه وسترن یک دانشگاه برتر جهانی با 1% است ، و Ivey اولین مدرسه کسب و کار در کانادا است و دکتر پیرس در رتبه 0.1% برتر در دانشگاه قرار دارد . لطفاً به FAST بپیوندید - یکی از برترین گروه های تحقیقاتی در جهان!

دانشجویان تحصیلات تکمیلی بالقوه

mqdefault.jpgYouTube_icon.svg

دکتر پیرس در حال حاضر به دنبال دانشجویان در مقاطع دکترا و کارشناسی ارشد برای تحقیق در سیستم های فتوولتائیک خورشیدی منبع باز، بازیافت توزیع شده و تولید افزودنی (DRAM)، سخت افزار لیبر و فناوری مناسب منبع باز (OSAT) و مواد غذایی انعطاف پذیر است. متقاضیان علاقه مند باید دارای پیشینه علمی قوی و علاقه نشان داده شده به رشته های تحصیلی مورد نظر ما باشند.

 • Ph.D. و دانشجویان کارشناسی ارشد به طور کلی دارای بودجه کامل هستند، هم شهریه و هم کمک هزینه ماهانه. فقط دانشجویان با بالاترین کیفیت علاقه مند به مدرک کارشناسی ارشد در نظر گرفته خواهند شد. دانش‌آموزان معمولاً در 10 درصد برتر کلاس خود یا بالاتر در یک مؤسسه معتبر بین‌المللی رتبه‌بندی می‌شوند و قبل از پیوستن به گروه، پروژه‌های عمده‌ای را در زمینه پایداری کاربردی انجام داده‌اند (مثلاً فصل‌های سازمان‌دهی شده مهندسان بدون مرز در مدارس قبلی خود) یا سخت‌افزار/نرم‌افزار باز. (مثلاً یک فضای هکری تأسیس کرد ).
 • کارشناسی ارشد تسریع شده: ما در حال حاضر راهی برای دانشجویان غربی در مقطع کارشناسی داریم تا بلافاصله پس از آخرین ترم BESc خود به یک نسخه "شتاب یافته" برنامه MESc ما بپیوندند. دانشجویان دارای شرایط استثنایی که اکنون سال سوم هستند، ممکن است واجد شرایط دریافت پیشنهادات برنامه MESc برای ماه می سال آینده باشند. هر دانشجویی که پیشنهادی را تا 31 آگوست قبل از شروع سال چهارم یا آخر تحصیل در مقطع کارشناسی دریافت کند، ممکن است برای گذراندن حداکثر دو دوره در مقطع کارشناسی ارشد در طول دوره کارشناسی خود تأیید شود که بعداً می تواند به عنوان الزامات دوره MESc آنها محاسبه شود. این بدان معناست که پس از پیوستن به برنامه کارشناسی ارشد، می توانند زمان کمتری را برای کار درسی، زمان بیشتری را برای تحقیق صرف کنند و به طور بالقوه MESc را در کمتر از 6 ترم (یعنی به صورت تسریع شده) به پایان برسانند.
 • دکتر پیرس گاهی اوقات به دانشجویان در مورد پروژه‌هایی که بودجه کاملی ندارند توصیه می‌کند و در این موارد دانشجویان از طریق کار ساعتی یا برای «پاداش‌ها» تأمین مالی می‌شوند (مثلاً مبالغ یکجا برای تکمیل یک تحویل کاملاً تعریف‌شده)

فرآیند درخواست گروهی

تمام کارهایی که گروه ما انجام می دهد تا حدی یا کل "آزاد و منبع باز" است - دسته ما از Appropedia را اینجا ببینید . Appropedia یک ویکی (وب سایت قابل ویرایش مانند ویکی پدیا) و بزرگترین سایت ویرایش شده توسط کاربر در وب است که بر پایداری، کاهش فقر و فناوری مناسب تمرکز دارد. ما روی توسعه طیف گسترده ای از فناوری های مناسب کار می کنیم و دلایل استفاده از Appropedia در این مقاله بیان شده است

اگر پس از مطالعه در مورد کار ما مایل به پیوستن هستید، لطفاً موارد زیر را انجام دهید:

 1. حساب کاربری خود را در Appropedia تنظیم کنید (روی هر صفحه در سایت روی سمت راست بالا کلیک کنید).
 2. پس از ورود به سیستم، یک صفحه کاربری برای توصیف خود با کلیک بر روی پیوند قرمز نام کاربری خود در سمت راست بالا ایجاد کنید، در مورد پس‌زمینه و پروژه‌های مرتبط با Appropedia و FAST بنویسید. سپس عکس خود را اضافه کنید. اگر قبلاً از ویکی استفاده نکرده‌اید، به https://www.appropedia.org/Help:Editing مراجعه کنید . می توانید از این صفحات به عنوان نمونه استفاده کنید.
  1. https://www.appropedia.org/User:JMPearce
  2. https://www.appropedia.org/کاربر:Aliaksei_Petsiuk
  3. https://www.appropedia.org/کاربر:Ivana_Zelenika
  4. https://www.appropedia.org/User:Jgwamuri
 3. از صفحه خود برای آزمایش و یادگیری نشانه گذاری ویکی استفاده کنید. بعد از اینکه بدانید با ویرایش ویکی چه می‌کنید - از شما می‌خواهم یک صفحه رسمی در Appropedia برای مرتبط‌ترین و مفیدترین پروژه خود تا به امروز در سخت‌افزار خورشیدی یا منبع باز با پیوندهایی به کار موجود خود بنویسید . توسعه دهندگان FOSS - فقط برای بهترین کار خود یک صفحه splash انجام دهید و به github یا حساب مشابه خود پیوند دهید.
 4. وقتی این کار انجام شد - برای دکتر پیرس (joshua.pearce@uwo.ca) یک ایمیل با پیوندهای صفحه کاربری، صفحه پروژه و نمرات/نمرات آزمون غیررسمی مواد درخواستی خود ارسال کنید. اگر واجد شرایط هستید و برای یک پروژه با بودجه باز همخوانی خوبی دارید، بلافاصله با شما تماس گرفته می شود.
 5. پس از ارسال آن - اگر تمام شرایط را برآورده کنید، برای مصاحبه جیتسی با شما تماس خواهم گرفت
 6. اگر مصاحبه خوب پیش برود من شما را تشویق می کنم از طریق دانشگاه اینجا درخواست دهید

ما هم دائماً دنبال دانشجو هستیم و هم برای فاند درخواست می کنیم - گاهی اوقات همخوانی در آن زمان وجود ندارد - متأسفیم که همیشه موقعیت نداریم.

در مقطع کارشناسی

آمدن به وسترن و دانشجوی برتر؟

دانشجویان کارشناسی در وسترن می توانند برای موقعیت های FAST مانند دانشجویان فوق لیسانس درخواست دهند .

 • فارغ التحصیلانی که در طول سال برای انجام تحقیقات زمان می خواهند، می توانند IE 4490A/B، IE 4491A/B - پروژه تحقیقاتی مهندسی مجتمع

این دوره برای ارائه مقدمه ای به تحقیقات مهندسی برای دانشجویان مقطع کارشناسی با هدف تشویق آنها به ادامه تحصیلات تکمیلی طراحی شده است. دانش‌آموزان با یک مربی جفت می‌شوند و طیف وسیعی از پروژه‌های تحقیقاتی را بر اساس علایق مشترکشان انتخاب می‌کنند. پروژه ها به گونه ای مقیاس بندی شده اند که می توانند توسط یک دانش آموز در یک ترم کار سخت تکمیل شوند و قصد دارند در پایان منتشر شوند. دانش آموز و مربی برای ایجاد طرح کلی پروژه با یکدیگر همکاری می کنند. دانش‌آموزان با مرور ادبیات، طرح کلی حمله تحقیق و روش‌شناسی شروع می‌کنند، آزمایش یا شبیه‌سازی را انجام می‌دهند و سپس با کمک مربی آن را می‌نویسند. جلسات هفتگی با مربی راهنمایی می کند. در پایان دوره، دانش آموزان درک درستی از نحوه انجام تحقیقات مهندسی به دست خواهند آورد و انتظار می رود که اکثر آنها بتوانند نتایج کار خود را منتشر کنند. IE 4490A/B ممکن است در هر ترمی اخذ شود و با تایید مدرس و کرسی کارشناسی برای برنامه مهندسی دانشجو می تواند برای اعتبار به عنوان IE 4491A/B تکرار شود.

 • علاوه بر این، ما گاهی اوقات داوطلبانی را می‌پذیریم که از پروژه‌های دانشجویی بازدید می‌کنند و همچنین گاهی اوقات از طریق کار ساعتی یا برای «پاداش‌ها» پرداخت می‌کنیم (مثلاً مبالغ یکجا برای تکمیل یک تحویل به وضوح تعریف شده)
 • ما دانشجویان غیردانشجوی UWO را تشویق می‌کنیم که برای تابستان از این کشور بازدید کنند، اما آنها باید برای بودجه خود درخواست دهند.

نکاتی برای دانشجویان کارشناسی:

Educationpays.jpg
 • یا در نظر بگیرید: یک نظرسنجی توسط انجمن مهندسین مکانیک آمریکا (ASME) و سایر انجمن‌های مهندسی نشان داد که در طول رکود اقتصادی - از سال 2011 تا 2013 - میانگین حقوق تقریباً 5 درصد برای مهندسان افزایش یافت.
 • IEEE گزارش می دهد که بیکاری مهندسی فقط 1.9٪ است و به سطح قبل از رکود کاهش می یابد.
 • Capstones: برای نرم افزار، Luiz Capretz. برای برق/کامپیوتر Jayshri Sabarinathan. برای مکاترونیک عباس سامانی

میانگین درآمد سطح تحصیلات [1] منبع داده: سرشماری ایالات متحده

 • کمتر از کلاس نهم 26293 دلار
 • کلاس نهم تا دوازدهم، بدون مدرک 27987 دلار
 • فارغ التحصیل دبیرستان (شامل معادل) 39,976 دلار
 • برخی از کالج ها، بدون مدرک 48555 دلار
 • مدرک کاردانی 51,161 دلار
 • مدرک لیسانس 80478 دلار
 • مدرک لیسانس یا بیشتر 91,892 دلار
 • مدرک کارشناسی ارشد 98268 دلار
 • مدرک دکترا 141,178 دلار

بازدید از دانشجویان تحصیلات تکمیلی

 • ما فرصت هایی برای بازدید از دانشجویان تحصیلات تکمیلی داریم. کارآموزی بدون پرداخت است (شما باید بودجه خود را داشته باشید) و باید حداقل 3 ماه طول بکشد. در صورت علاقه، لطفاً رزومه و بیانیه ای از علایق تحقیقاتی خود را به جاشوا پیرس (joshua.pearce@uwo.ca) ارسال کنید.
 • بورسیه های کانادا-آسه آن و تبادلات آموزشی برای توسعه (دانشجویان کشورهای عضو آسه آن - برونئی دارالسلام، کامبوج، اندونزی، لائوس، مالزی، میانمار، فیلیپین، سنگاپور، تایلند، یا ویتنام) https://international.uwo.ca/learning /staff_and_faculty/global_affairs_scholarships.html
 • پروتکل بعد از صحبت: به اینجا بروید.

https://grad.uwo.ca/doc/academic_services/visiting_exchange/VGSForm_InternationalStudents.pdf بازدید مجدد از دانش آموز فارغ التحصیل (فقط تحقیق) PLAN برای دانشجویان بین المللی - دانشگاه انتاریو غربی VISITING GRADUATE STUDENTNSTUDENTSLANO برای اولین بار 7 اطلاعات عمومی بازدید از دانشجویان فارغ التحصیل (VGS) مجاز به انجام تحقیقات در دانشگاه هستند اما تحت یک grad.uwo.ca تایید شده قرار نمی گیرند.

بنابراین چیزی شبیه به این خواهد شد:

 1. این پیوند را مرور کنید ^^ و از مؤسسه اصلی بخواهید نامه ای با اطلاعات مورد نیاز تهیه کند
 2. موارد موجود در چک لیست را برای من بفرستید و من برای کورتنی ارسال خواهم کرد
 3. از آنجا باید دعوت نامه را با استفاده از عبارت رسمی بسازیم.
 4. صندلی دانشیار مقطع ECE (الکس) امضا شد و ما آن را به وسترن اینترنشنال فرستادیم

پست دکتری

با همان صفحه کاربری و ایمیل Appropedia به عنوان یک دانشجوی دکترا درخواست دهید، سپس پس از مصاحبه با من، شما را تشویق می‌کنم که فرآیند انتصاب پس‌دکتری SGPS را در آدرس زیر مرور کنید: https://grad.uwo.ca/postdoctoral_services/the_appointment_process.html

گام بعدی تکمیل فرم درخواست آنلاین در: https://grad.uwo.ca/postdoctoral_services/scholarappointment/

دانش آموزان دبیرستانی

صنعت، استادان مهمان و دانش پژوهان میهمان

ما مشتاق همکاری با صنعت در تحقیقات خود هستیم و در حال حاضر سه موقعیت محقق بازدید کننده و افراد مرتبط برای صنعت (کریستینا بوبیر) را در خود جای داده ایم. در صورت علاقه، با جاشوا پیرس (joshua.pearce@uwo.ca) تماس بگیرید. بازدید از فرصت های دانشکده: https://www.uwo.ca/research/funding/internal/wrc.html

برای دانشجویان بازدید کننده: شما باید پاسپورت معتبر، ویزای ETA تایید شده و دعوت نامه Mitacs داشته باشید. شما با معافیت مجوز کار کوتاه مدت (120 روزه) وارد کانادا خواهید شد. در زمان ورود به کانادا، از افسر CBSA (آژانس خدمات مرزی کانادا)، با ذکر این نکته که تحت «معافیت مجوز کار کوتاه مدت (120 روز) برای محققان» وارد کانادا می شوید، درخواست کنید.

داوطلبان

 • موقعیت‌های داوطلبانه بسیار محدودی وجود دارد (برای ایجاد شخصیت UWO برای داوطلبان: دکتر پیرس برای استفاده از فرم اطلاعات داوطلبانه در Kuali: https://uwo.kualibuildca.com/app/builder/home )

قوانین غربی

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.