Tolocar Banner.png

Проект Tolocar надсилає мобільні виробники в Україну, щоб допомагати, навчати та оснащувати місцеві громади.

Що таке Толокар?

Tolocar — це переобладнаний фургон, який пропонує можливості створювального простору або фаблабу на колесах.

Це означає, що вони забезпечують потужність високоякісних технологій виробництва або діагностики до точки потреби. Але найважливіше, що вони залишаються підключеними до всесвітньої спільноти різноманітних експертів у галузі, які можуть застосувати свій колективний інтелект у спосіб, який доповнює звичайні зусилля з надання допомоги чи відновлення.

Мета полягає в тому, щоб дати можливість спільнотам відтворити деякі з можливостей і таким чином активізувати зусилля з відновлення та створити мережі підтримки.

Проекти на Appropedia

Утеплити Ізюм 02.png
Insulate Izyum – це проект компанії Insulate Ukraine, метою якого є розробка аварійних будинків для заміни пошкоджених вікон через соціально-політичну ситуацію в країні. Склопакети з целофану можна розробити за десять хвилин, щоб використовувати їх як тимчасовий аварійний вихід на низькі температури в Україні.
Re-birth Bricks in Action (4) - Tolocar.jpg
Цей проект має на меті уможливити повторне використання будівельного сміття для реконструкції населених пунктів, а також сприяти розвитку та зростанню культури відродження.
Stretcher 3D Rendering.png
Мобільна палата інтенсивної терапії (MICU) була розроблена компанією CADUS у співпраці з MetaLab у рамках проекту Tolocar. Mobile Makerspaces в Україні. Основним елементом трансформації автобуса в MICU є кронштейн для кріплення носилок.
Маршрутизатор з ЧПУ з відкритим вихідним кодом - Tolocar.png
Maslow 4 — компактний великоформатний фрезерний верстат з ЧПК. Він не потребує зайвого простору, його можна налаштувати за лічені хвилини та працювати з великими форматами до 8 x 4 футів із точністю до міліметра.
Установка екструдера на фрезерний верстат з ЧПУ.jpg
Список верстатів із відкритим вихідним кодом – колекція проектів
Вертикальна позиція екструдера.png
Цей проект має на меті створити робочий прототип принтера, який може друкувати стійкі до атмосферних впливів об’єкти (стільці, столи та інші вуличні меблі), і передати першу партію соціально-культурним центрам і притулкам у Києві за рахунок натуральних пожертв.
Каталог дерев'яного мережива.

Створити сторінку

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.