Від відходів до житла – Re-birth Bricks в дії.

Цей проект має на меті уможливити повторне використання будівельного сміття для реконструкції населених пунктів, а також сприяти розвитку та зростанню культури відродження.

У світі, де стійкість стоїть на передньому краї наших зусиль, геніальні рішення для переробки та повторного використання матеріалів стали життєво важливими. Відновлена ​​цегла, також відома як регенерована цегла, є чудовим прикладом того, як відходи можна перетворити на цінні ресурси, забезпечуючи екологічну альтернативу традиційним будівельним матеріалам.

Процес трансформації: від колекції до створення

Подорож відродженої цегли починається зі збору викинутих і розбитих цеглин із різних джерел. Ми досліджуємо, як ці регенеровані матеріали ретельно відбираються та сортуються, готові пройти процес трансформації. Від подрібнення та подрібнення до змішування з іншими екологічно чистими елементами, ми розгадуємо етапи, які призводять до стійкої та міцної цегли відродження.

Чудовий вплив Re-birth Bricks на навколишнє середовище

Коли ми глибше заглиблюємось у світ відновленої цегли, ми відкриваємо їхній надзвичайний вплив на навколишнє середовище. Ця цегла не тільки зменшує навантаження на звалища, але й мінімізує потребу у новому виробництві цегли, тим самим зберігаючи життєво важливі природні ресурси. Завдяки фактам і цифрам читачі отримають глибоке розуміння позитивного сліду, який цеглинки відродження залишають на нашій планеті.

Перетворення відходів на вартість: цеглинка за цеглинкою

Еволюція re-birth bricks означає зміну парадигми у тому, як ми сприймаємо відходи. Від викинутих залишків до безцінних будівельних блоків, цеглини відродження демонструють красу трансформації. Їхній позитивний вплив на навколишнє середовище та внесок у зменшення відходів знаменують багатообіцяючий шлях до більш екологічного та сталого майбутнього. Коли ми приймаємо цеглини відродження, давайте прокладемо шлях до світу, де відходи знаходять нову цінність цеглинка за цеглинкою.

Тим часом в лабораторії матеріалів в Україні...

Планувальна частина

Поки одна частина команди використовує робочі рецепти для створення будівельних блоків, інша частина команди з України розробляє та тестує нові рецепти будівельних блоків з відходів важкої промисловості. Мета команди – створити оптимальні рецепти дешевих цеглинок для відбудови України після закінчення війни. Основною розробкою стала рецептура блоків із використанням червоного шламу зі звалищ Миколаївської області (один із найбільш постраждалих регіонів України).

Використовуючи наукові можливості, ми розробили робочий склад матеріалу. Наш найбільш збалансований рецепт:

Наші суміші складаються з двох частин: перша - це "цементна частина", яка вважається 100%, друга - це "наповнювачі", яка розраховується як відношення до цементної частини. Цемент: 55% червоного алюмінієвого шламу; 40% доменного дробленого гранульованого шлаку; 5% кальцинованої соди. Наповнювачі: 275% пісок; 150% битої цегли, 170% буту.

Виготовлення частини

Використовуючи наведені вище рецепти, приступаємо до приготування суміші.

1
Мелений доменний гранульований шлак.png
Підготовка сировини для цементу

Осад необхідно висушити і просіяти. Шлак необхідно подрібнити до питомої поверхні близько 3000 квадратних метрів на грам.

2
Підготовка сировини для бетону

Пісок необхідно просушити на сонці або за допомогою сушарки, цеглу подрібнити механічним способом.

3
Готова бетонна частина.jpg
Підготовка компонентів для бетону

Зважте пісок, цеглу та цемент із кроку 2.

4
Змішування шламу.jpg
Додайте суміш води та бетону

Зважуємо воду: для правильної кількості кількість цементу множимо на 0,5. У воду додати цемент, перемішати, потім додати пісок і цеглу, також перемішувати близько 6 хвилин. Залежно від навколишніх умов кількість води може змінюватися!

5
Формування sluge.jpg
Формування

Завантажте суміш в потрібну форму і по можливості вібруйте. У нашому випадку це форма для тестування 100х100х100 мм.

Через 28 днів. Випробування на стиск, проведені на сертифікованому обладнанні Київського національного університету будівництва і архітектури, показали, що виготовлені за рецептом прототипи витримують тиск понад 30 МПа.

Re-Birth Brick або Block Process, перетворюючи відходи на цеглу

Re-Birth Brick — це прототип медіа та цифрової культури для складних постконфліктних і політично нестабільних середовищ, які відповідають потребам біженців, внутрішньо переміщених осіб і обмежених ресурсів. Він був створений у поселенні біженців Пагірінья як відповідь на нагальні потреби громадського користування житлом.

Прогресивні процеси створення Re-Birth Bricks.

Відбір матеріалів
Бита цегла або знесений будинокRe-Birth Brick.jpg
Багата лушпиння
Річковий пісок
Цемент
1
Локалізація та процес пошуку джерел для виготовлення Re-Birth Bricks

Від відходів до блоків (наприклад, такі матеріали, як бита цегла, багата лушпиння та суміш).

2
Сортування.jpg
Сортування та підготовка виробничого процесу

Уламки будівельного сміття залежно від типів матеріалів (наприклад, бита цегла, бетон, дерево та тиша). Видаліть будь-які непереробні або небезпечні матеріали зі сміття, наприклад камінної полиці. Очистіть сміття від пилу, бруду та інших забруднень. Забезпечити дотримання правил техніки безпеки та забезпечити працівників засобами індивідуального захисту (ЗІЗ).

3
Шліфування.jpg
Дроблення та подрібнення

Розтирання та подрібнення відходів, як-от битої цегли, для створення енергетичних форм, які легко змішуються з іншими матеріалами. Використовуйте відповідне обладнання, щоб подрібнити та подрібнити сміття на більш дрібні частинки, щоб воно було у формі потужності або ставало більше схожим на річковий пісок. Переконайтеся, що розмір частинок є постійним і підходить для виробництва цегли.

4
Змішування матеріалу.jpg
Змішування та формування Re-Birth Bricks

Визначте відповідне співвідношення частинок подрібненого сміття, цементу, води. Ретельно перемішайте подрібнені частинки відходів (сміття), цемент і воду в бетономішалці або подібному обладнанні; суміш повинна мати консистенцію, що дозволяє легко формувати.

5
Молдинг.jpg
Формування цегли Re-Brith

Використовуйте форми для цегли, щоб сформувати суміш у цеглини або блоки. Забезпечте належне ущільнення суміші у формах, щоб усунути повітряні кишені. Дайте формованим цеглам затвердіти протягом певного періоду, зазвичай близько 28 днів.

6
Curring.jpg
Затвердіння та оброблена цегла Re-Birth

Дайте повній цеглині ​​або блоку Re-Birth затвердіти протягом рекомендованого періоду, підтримуючи їх вологими, періодично збризкуючи водою протягом 5 днів. Коли Re-Birth Brick вилікується, він буде готовий до будівництва.

Інструменти, які використовуються для виготовлення цегли або блоку Re-Birth

  • Ручна машина для формування блоків
  • мотика
  • Тінь
  • Кельма
  • Тачка
  • Стійка
  • Водяний очерет

Галерея

Discussion[View | Edit]

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.