Цей проект має на меті створити робочий прототип принтера, який може друкувати стійкі до атмосферних впливів об’єкти (стільці, столи та інші вуличні меблі), і передати першу партію соціально-культурним центрам і притулкам у Києві за рахунок натуральних пожертв.

Вертикальне положення екструдера
Вертикальне положення екструдера

Екструдер

Принцип дії простий. Електродвигун обертає коробку передач, що зменшує швидкість, але збільшує крутний момент головного гвинта. Термопластична гранула засипається в живильник і транспортується до головного компресійного шнека. Гранула плавиться від тиску і температури і виходить через сопло в пружному стані.

Екструдер може працювати як окрема машина або бути частиною іншої машини, наприклад 3D-принтера.

Відкрите джерело

Остання версія файлів для збірки екструдера V1 alpha версія

Майте на увазі, що розробка та тестування ще тривають, це альфа-прототип, і конфігурація може змінитися найближчим часом.

Плануємо збільшити потужність головного двигуна та замінити двигун подачі. Замість крокової нема 17 встановимо двигун постійного струму з редуктором. Також ми плануємо покращити ефективність системи охолодження.

Тести

Плейлист тестів на YouTube

Останній

Вази виготовлені з гранул bHIPS. В якості монтажної плити ми використовували подряпаний МДФ фтв, потім скотч, наклеєний на дзеркало. Ми також використовували подрібнений PS, але розмір частинок був занадто великим і живильник був засмічений.

Перший

Перші кроки

Для спілкування те

Discussion[View | Edit]

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.