(created page) |
(→Components: Added table w/pictures) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
==Components== | ==Components== | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Image | |||
! Description | |||
|- | |||
| [[File:RMAquaponics.JPG|250px|thumb]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[File:RMAquaponics2.JPG|250px|thumb]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[File:RMAquaponics11.JPG|250px|thumb]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[File:RMAquaponics7.JPG|250px|thumb]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[File:RMAquaponics13.JPG|250px|thumb]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[File:RMAquaponics14.JPG|250px|thumb]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[File:RMAquaponics18.JPG|250px|thumb]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[File:RMAquaponics21.JPG|250px|thumb]] | |||
| | |||
|} |
Revision as of 20:05, 10 September 2014
Introduction
Components
Image | Description |
---|---|