(cats) |
(how tos) |
||
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
| style="background:#E6FFE6" | [[:Category:Design|'''Design''']] || || || || || || | | style="background:#E6FFE6" | [[:Category:Design|'''Design''']] || || || || || || | ||
|- | |||
| style="background:#E6FFE6" | [[:Category:Design|'''How tos''']] || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| style="background:#E6FFE6" | [[:Category:Taking action|'''Taking action''']] || || || || || || | | style="background:#E6FFE6" | [[:Category:Taking action|'''Taking action''']] || || || || || || |